background

Hakkımızda

>
Hakkımızda

Antalya Kepez ilçesinde kurulan ve hizmetlerini bu civarda yürüten firmamız, ev tadilatı, ev işleri, villa tadilatı ve villa işleri sunmaktadır. Aynı zamanda dekorasyon hizmetleri de sunan firmamız, yaşam alanlarınızı sizlerin zevkine ve isteğine göre hazırlamaktan mutluluk duymaktadır. Evler, en çok zaman geçirdiğimiz yerlerdir. En çok zaman geçirdiğimiz yerlerin ise bize, zevkimize, gözümüze hitap etmesi gerekmektedir. Hem içersinde yaşayan kişiler için hem de dışarıdan bakan gözler için evlerin bakımı, güzelliği önem arz etmektedir. Yaşam kalitesinin yükselmesi de aynı şekilde kullanışlı ve kaliteli evler ile mümkündür.

 

Evlerin dekorasyonu, boya ve badanası, tadilatı, alçıpan sıva işlemi, asma tavan bölme duvar, kartonpiyer, fayans, dış cephe ısı yalıtımı, çatı tamiri vb. tüm hususlar evlerin, villaların görünümü ve konforu açısından gerekli ve düzenli olarak uygulanması gereken işlemlerdir. Tüm bu işlemlerin uzun süre fayda sağlaması ve tam anlamıyla amacına ulaşması için kaliteli malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde kaliteli malzemenin yanında kaliteli ve başarı işçilik de bu amaçlara ulaşmak için önem teşkil etmektedir.

 

Modern çağa uygun evler ve yaşanılması daha kolay olan evler için evlerin dekorasyonu, bakımı ve gerekli olan tüm işlemleri aksatılmadan yapılmalıdır. Bu noktada Antalya Kepez ilçesinde kurulan ve faaliyetlerini sürdüren Antalya ev iş villa dekorasyon firmamız, uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile tüm ihtiyacınız olan ev bakım ve hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Kaliteli malzemeler ile tam olarak aklınızdaki eve ulaşmanız için çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmamız, konforlu evlere herkesin sahip olabilmesi için fiyatlarını en aşağıya çekerken hizmetlerini en üst seviyeye taşımaktadır.

 

Her evin, her villanın ihtiyacı ve uygulanması gereken iş farklılık göstermektedir. Ayrıca tüm evlerin kullanıcılarının evlerinden beklentileri de farklıdır. Ev dekorasyon ve tadilatı sektöründe önemli olan bu ayrımın farkına varılması ve bu doğrultuda çalışmaların yürütülmesidir. Firmamız, her evin ihtiyacına ve her ev sahibinin beklentilerine uygun hizmetlerini sunmak ilkesi ile kurulduğu günden bu yana amaçlarına ulaşmaktadır. Sizler de hem aklınıza hem göz zevkinize uygun evlere sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Antalya ilinde hizmet verilen bölgeler;

Ahatlı 
Aksu 
Altındağ 
Altınkum 
Arapsuyu 
Bahçelievler 
Barınaklar 
Çağlayan 
Doğu Garajı 
Dokuma 
Döşemealtı 
Dutlubahçe 
Ermenek 
Etiler 
Fener 
Güllük 
Gürsu
Güvenlik 
Güzeloba 
Hurma 
Karşıyaka 
Kepez 
Kırcami 
Kızılarık 
Kızılsaray 
Kızıltoprak 
Konuksever 
Konyaaltı 
Kundu 
Lara 
Meltem 
Memurevleri 
Meydan 
Muratpaşa 
Öğretmenevleri 
Örnekköy 
Pınarbaşı 
Şarampol 
Şirinyalı 
Soğuksu 
Teomanpaşa 
Toros 
Uluç 
Uncalı 
Varlık 
Varsak 
Yeşilbahçe 
Zeytinköy


  TIKLA ARA 5325648913   Whatsapp Mesaj
background
Antalya'nın geneline hizmet sunarak sizlerin daima yanınızdayız.

Sanatsal Hizmet Anlayışı

×
×
  5325648913   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder